Press "Enter" to skip to content

Zwroty

Możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania zamówionego towaru. Zwrócić możesz zarówno całe zamówienie, jak i jeden z zamówionych produktów.

Do odstąpienia od umowy proszę dołączyć oświadczenie odstąpienia od umowy. Oświadczenie może być wysłane za pomocą tradycyjnej poczty wraz ze zwracanym towarem, bądź drogą elektroniczną na adres e-mail: zdrewnarodem@gmail.com

W oświadczeniu muszą być zawarte następujące informacje: chęć zwrotu produktu, Twoje dane, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

Towar, wraz z dowodem zakupu, odeślij na nasz adres korespondencyjny:

ZDR Marcin Kolasa
Mirosławice 99a
95-083 Lutomiersk
Telefon: 792012526

z dopiskiem „zwrot”

Pamiętaj, że zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Pamiętaj, że nie wszystko można zwracać, zwrotom nie podlegają np. produkty personalizowane, wykonywane na indywidualne zamówienie (np. takie, w których wybierasz dowolne kolory czy sposoby wykończenia).

Zwrotu dokonamy na Twój numer konta podany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od poinformowania nas o odstąpieniu od umowy.

Koszty zwrotu produktu ponosi Konsument.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: zdrewnarodem@gmail.com. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo dokonać zwrotu.