Press "Enter" to skip to content

Samolot – personalizacja

Pokoloruj z nami swój samolot

Możesz zamówić u nas półkę samolot pomalowaną olejowoskiem, który podkreśla piękno drewna bukowego lub częściowo / w całości pomalowaną farbami akrylowymi  z certyfikatem bezpieczeństwa zabawek. Każda półka powstaje w naszej stolarni od podstaw, dzięki temu dajemy Ci możliwość decyzji, który element bestsellerowej półki samolot będzie pokryty farbą w wybranym przez Ciebie kolorze. Brzmi fajnie?

Standardowe kolory, których używamy to biały, szary, mięta, babyblue lub różowy. Oferty znajdziesz tutaj: mała półka samolot, duża półka samolot. Jeśli chcesz zamówić półkę z użyciem innych kolorów, nie stanowi to dla nas problemu. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.

Możesz pobrać rycinę naszej półki, wydrukować i pomalować kredkami lub mazakami, ułatwi to wyobrażenie sobie finalnego efektu. A może zaprojektujesz w ten sposób półkę wspólnie z dzieckiem?

Ze względu na dużą ilość możliwych wariantów prosimy o wysłanie swoich preferencji na e-mail: zdrewnarodem@gmail.com, w odpowiedzi odeślemy cenę produktu i informację o sposobie złożenia zamówienia.

1. Wybierz rozmiar półki samolot: mała (65x17x32 cm), duża (85x19x35 cm).
2. Wybierz kolory – zobacz poglądowy wzornik kolorów.
3. Zdecyduj, który element ma być pokryty farbą. Numerki na rycinie to ułatwią.

Bazując na doświadczeniu możemy podpowiedzieć, że najlepsze efekty są przy wyborze od 1 do 4 kolorów.

My zajmiemy się realizacją z troską o jakość, byś mógł cieszyć się wymarzonym produktem.

Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zaksięgowaniu płatności. Czas realizacji wynosi do 2 tygodni, ale dokonamy wszelkich starań, żeby był krótszy.
Ze względu na personalizację produkt nie podlega zwrotowi.

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli masz pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu (link). Chętnie doradzimy i pomożemy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu (link).
Zachęcamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych: FacebookInstagram.